Horse Reflected Coach: Dominique Van Eynde

Naam: Dominique Van Eynde

Gsm nr : 0494 56 17 93

Website : (under construction)

Emailadres: dominique.vaneynde@telenet.be

Werklocatie : Eibeystraat 2 – 9990 Maldegem

Geboortejaar : 1961

Taal : Nederlands

Openingstijden : Weekends en ’s avonds na 18:00

Tarief : 75 euro/sessie

Succesvol afgeronde opleiding : Horse Reflected Coach

Mijn doelgroep in coaching : Volwassenen

Thema’s voor coaching : Ik sta open voor heel wat thema’s.

Overige diploma’s & opleidingen : Buiten psychotherapeut en psycho-sociale gerontologe zijn mijn overige diploma’s en opleidingen gericht op het harde businessleven. Dus hier niet van toepassing.

Mijn verhaal

Als Human Resource consultant kom ik in heel wat bedrijven en zie ik dat de behoefte naar coaching met de jaren toeneemt. Ik denk hierbij aan de ondertussen welbekende burn-outs maar ook aan (loopbaan) beslissingen durven nemen, Corona-stress, etc …. 

Omdat ik thuis zelf een aantal paarden heb en ervaar welke toegevoegde waarde deze edele dieren geven aan mijn mentale wellbeing, heb ik de opleiding I for Horses gevolgd.  Deze opleiding en het in zetten van paarden als mede-coach, heeft mij zoveel meer inzicht bijgebracht, dat ik dit graag wil delen met anderen.